RU

Суд не ухвалював ніяких рішень з ТВі, - Альтман

16.05.2013, 14:15
Суд не ухвалював ніяких рішень з ТВі, - Альтман - Фото
Олександр Альтман
Заяви про прийняття рішення Високим судом Англії за позовом Костянтина Кагаловського і компанії Wilcox Ventures LTD про заборону компанії Balmore Invest Limited проводити операції з акціями компанії Медіа Інфо не відповідають дійсності. Про це заявив бенефіціар компанії Balmore Invest Limited  Олександр Альтман.

"Такий позов від Кагаловського і компанії Wilcox Ventures існує. Однак ніякого рішення Високий суд Англії за цим позовом не прийняв", - зазначив Альтман, повідомляє прес-служба ТВі.

Також стало відомо, що Кагаловський був змушений внести заставу в розмірі $500 тис. для початку судового розгляду. Причиною, в тому числі, стала відсутність доказів відношення Кагаловського до компанії Wilcox Ventures LTD.

У своєму зверненні до суду, стверджує Альтман, Кагаловський зазначив, що поки не може довести своє ставлення до цієї компанії, але зробить це пізніше. При цьому раніше Кагаловський неодноразово публічно наголошував, що є власником компаній, що володіють ТВі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 8 травня суддя Високого суду Англії та Уельсу Вільям Блер за позовом Кагаловського і компанії Wilcox Ventures LTD нібито виніс рішення про заборону компанії Balmore Invest Limited проводити будь-які угоди.

Раніше на телеканалі ТВі відбулися зміни. Новим інвестором став  Олександр Альтман. Власнику каналу Олександру Кагаловському доступ на канал нове керівництво заборонило. Була звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї посаду зайняв Артем Шевченко. Він внесений до держреєстру як правомочний гендиректор каналу.

Нове керівництво каналу заявило, що Кагаловський планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Сам Кагаловський назвав те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. Близько 30 співробітників ТВi звільнилися за власним бажанням.

Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини