RU

Суд не піддався впливу ПАРЄ і залишив Луценка в СІЗО

30.01.2012, 12:44
Суд не піддався впливу ПАРЄ і залишив Луценка в СІЗО - Фото
Фото: nso.org.ua
Печерський районний суд Києва відмовив адвокатам екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в зміні запобіжного заходу. Резолюція ПАРЄ розцінена судом як спроба вплинути на суддів. Відповідне рішення суд зачитав, повернувшись з дорадчої кімнати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Сергій Вовк зазначив, що питаннями здоров'я Луценка опікується СІЗО, в якому утримується підсудний. Що стосується резолюції ПАРЄ, то суд нагадав: "У Конституції України зазначено, що судді при здійсненні правосуддя підкоряються лише закону. З цього випливає, що вплив на суд у будь-якій формі і з боку будь-якої особи з метою схилити його до вчинення або не вчинення будь-яких процесуальних дій або прийняття рішень є неприпустимим. При цьому не має значення, за допомогою яких засобів і на якій стадії процесу відбувається втручання".

Таким чином, суд вважає клопотання необґрунтованим і відмовив у його задоволенні.

Нагадаємо, минулого тижня ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи зажадали випустити Тимошенко і Луценка, а також допустили можливість застосування санкцій проти України.

Сьогодні в суді прокурори у справі Юрія Луценка заявили, що не вважають резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи по Україні підставою для звільнення його з-під варти. "Безумовно, такі аргументи відповідно до закону не можуть бути підставою для судового рішення", - зазначив прокурор Віктор Клименко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини