RU

Суд не дозволив знімати й фотографувати Луценка

01.06.2012, 09:25
Суд не дозволив знімати й фотографувати Луценка - Фото
Юрій Луценко
Адвокат Юрія Луценка Олексій Баганець попросив дозволити фото й відеозйомку на розгляді кримінальної справи відносно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, суд відмовив.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Баганець зазначив, що ця справа має великий суспільний резонанс. "З метою захисту законних прав та інтересів мого підзахисного прошу вас, ваша честь, дозволити представникам ЗМІ проведення фото відеозйомки в залі судових засідань Печерського районного суду міста Києва під час розгляду кримінальної справи по звинуваченню мого підзахисного", - сказав він.

Сторона звинувачення виступила проти клопотання.

Сам Луценко прохання свого адвоката підтримав. "У країні діє закон про засоби масової інформації, на його підставі не пустити пресу в цей зал можна тільки прийнявши рішення про його закритості. Інакше я не бачу ніяких підстав не пустити пресу на відкрите судове засідання", - сказав він.

На думку Луценка, відмова пустити камери свідчить про спроби приховати обставини сфальсифікованої кримінальної справи.

"Якщо ви хочете, щоб цей суд був визнаний хоч формально законним, тут повинен бути потерпілий, тут повинна бути преса, повинні бути всі свідки. Інакше буде як у судді Вовка", - додав він.

Суддя Анна Медушевська, заслухавши думки сторін, прийняла рішення відмовити в допуску операторів та фотографів.

Нагадаємо, на попередніх засіданнях за іншими епізодами справи Юрія Луценка суд не дозволяв фото й відеозйомку, тільки коли допитував свідків.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини