RU

Суд не дозволив Луценку на час засідання вийти з клітки

02.04.2013, 11:23
Суд не дозволив Луценку на час засідання вийти з клітки - Фото
Юрій Луценко. Фото з ​​офіційного сайту Народної Самооборони
На сьогоднішньому засіданні Вищого спеціалізованого суду у справі Юрія Луценка захист екс-міністра клопоче про те, щоб його випустили зі скляно клітини, для того, щоб забезпечити йому повне право спілкуватися зі своїм захистом, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Забезпечте йому (Луценку, - ред.) можливість спілкування із захистом, передачу документів і можливості радити захисту своєму клієнтові, так як він не чує на одне вухо", - сказала дружина захисник екс-міністра Ірина Луценко.

У свою чергу сам Юрій Луценко відповів, що навіть маніяка Брейвіка під час засідання суду випустили з клітки і посадили поруч з його адвокатами. "Коли маніяка Брейвіка судили, з нього зняли наручники і посадили за круглий стіл поруч зі своїм захистом. Я не Брейвік, я не вбивав десятки людей. Я наполягаю на тому, що я тут не маю можливості через проблеми зі слухом повноцінно брати участь в засіданні", - сказав Луценко.

Після наради на місці колегія суддів винесла рішення не задовольняти прохання захисту. "Ми не можемо фактично випустити Луценка з-під захисту. Законом не передбачено такої можливості", - зазначив суддя Сергій Слинько.
Також захист клопотав допустити в зал засідань всіх прибулих на судове засідання представників ЗМІ. Однак суд також не задовольнив це клопотання і журналісти стежать за процесом у конференц-залі в режимі відеоконференції.

Також під час засідання Луценко оголосив протест судді Вищого спеціалізованого суду України Тетяні Широян, яка призначила слухання касаційної скарги у його справі через сім місяців, а не в тридцятиденний термін, як того вимагає закон.

Нагадаємо, сьогодні екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка доставили з Менської колонії до Києва на засідання Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Захист сподівається, що суд випустить Луценка на свободу.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини