RU

Суд не дав Тимошенко бажаний термін для вивчення справи ЄЕСУ

16.02.2012, 16:56
Суд не дав Тимошенко бажаний термін для вивчення справи ЄЕСУ - Фото
Фото: www.tymoshenko.ua
Апеляційний суд Харківської області не задовольнив апеляційну скаргу захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка, оскарживши рішення Київського районного суду Харківської області про встановлення термінів ознайомлення з матеріалами справи з фінансових порушень корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ).

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, головуюча в колегії суддів Любов Федюшина завила: "Постанова суду є законною й обгрунтованою. Підстав для його скасування немає".

Під час розгляду справи Власенко звертав увагу суду на те, що тільки для прочитання матеріалів справи по ЄЕСУ, без аналізу й обговорення стратегії захисту підзахисної, необхідно 27,5 годин на добу присвячувати читання. "Інформація для високого суду - в добі 24 години, а не 27. Закон визначає, що ознайомлення зі справою повинно проходити в розумні терміни. Де тут розум? Одне безумство", - підкреслив Власенко, звертаючись до суддів.

У свою чергу, прокурор Денис Фальченко зазначив: практика показує, що обвинувачений і захист можуть ознайомлюватися в день з двома томами справи.

Нагадаємо, в СБУ вважають, що екс-прем'єр Тимошенко та її захист усвідомлено затягують ознайомлення з матеріалами справи по корпорації ЄЕСУ. В результаті 9 лютого Київський райсуд Харкова за поданням слідчого управління СБУ в Харківській області визначив, що Тимошенко повинна ознайомитися з матеріалами справи по корпорації ЄЕСУ до 28 березня цього року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини