RU

Суд над Тимошенко: захист і обвинувачення обмінялися докорами

15.10.2012, 12:58
Суд над Тимошенко: захист і обвинувачення обмінялися докорами - Фото
Юлія Тимошенко (фото - ЕРА)
Захисник екс-прем'єра  Юлії Тимошенко Сергій Власенко звинуватив суддю Київського райсуду Харкова Костянтина Садовського в маніпулюванні матеріалами справи ЄЕСУ.

"Суддя маніпулював матеріалами справами, кажучи про те, що Юлія Тимошенко нібито відмовилася від участі в судовому засіданні", - заявив Власенко, зазначивши, що екс-прем'єр відмовлялася від участі в засіданні, передає Інтерфакс-Україна.

"Юлія Володимирівна не відмовлялася від участі в судовому засіданні, вона в черговий раз зафіксувала, що у зв'язку з її станом здоров'я, який вчора в черговий раз був підтверджений висновками німецьких лікарів, вона не може брати участь у судовому засіданні. Юлія Тимошенко перебуває на стаціонарному лікуванні і саме тому за станом здоров'я не змогла взяти участь у цьому судовому засіданні", - зазначив Власенко.

Він назвав те, що відбувається в суді по справі ЄЕСУ "фарсом" і висловив переконання, що постанова суду про перенесення розгляду справи на 13 листопада, оголошена суддею Садовським була підготовлена ще до початку засідання.

У свою чергу, на думку сторони звинувачення, Тимошенко навмисне затягує розгляд справи. Держобвинувач Марина Капінос стверджує, що "доводи підсудної та її захисту про те, що вона не може брати участь за станом здоров'я, спрямовані ні на що інше як на затягування судового розгляду справи".

Мотивуючи свою думку, прокурор послалася на висновки судово-медичної експертизи, а також на кількість зустрічей, проведених Тимошенко в лікарні, де екс-прем'єр проходить курс лікування.

У той же час вона не змогла відповісти на запитання, з якою метою Тимошенко затягує початок судового розгляду. "Очевидно, що вона затягує процес, це очевидно для всіх - і для населення, і для учасників процесу, і для суду, але яка конкретно мета цього - я думаю вона повинна сама відповісти", - сказала Капінос.

"Рано чи пізно судовий процес все одно почнеться, свою невинність Тимошенко повинна буде доводити в суді і відповідати на питання прокурорів і суду", - підкреслила Капінос.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини