RU

Суд над Тимошенко у справі ЄЕСУ перенесено на 25 жовтня

23.09.2013, 10:55
Суд над Тимошенко у справі ЄЕСУ перенесено на 25 жовтня - Фото
d2242dfef8daadb385617cd42fd2dc3e.jpg
Суддя харківського суду Костянтин Садовський проігнорував розгляд клопотання екс-прем'єра Юлії Тимошенко про закриття справи ЄЕСУ і переніс засідання на 15:00 25 жовтня.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, на початку засідання суддя не надав захисту Тимошенко складений тюремною владою акт про її добровільну відсутність на судовому засіданні.

Керівник групи захисту  Сергій Власенко заявив, що в матеріалах справи є рішення Верховного суду від 2005 року, в якому вказується, що справа ЄЕСУ закрита за відсутністю складу злочину. "Суддя вважає себе крутішим, ніж 50 суддів Верховного суду України, які ухвалили рішення. Ця справа була закрита законно, обгрунтовано компетентними органами і відповідальними особами", - підкреслив він і передав представникам прокуратури копії постанови ВСУ.

За словами Власенка, Тимошенко навіть теоретично не може бути суб'єктом інкримінованих їй злочинів, оскільки вона тоді вже не працювала в ЄЕСУ, а була народним депутатом України.

Нагадаємо, прес-служба Державної пенітенціарної служби України сьогодні повідомили, що Тимошенко відмовилася їхати до суду на розгляд справи ЄЕСУ і навіть не вийшла до конвою, силу до неї ніхто не застосовував.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини