RU

Суд над Тимошенко перенесли на 31 липня

23.07.2012, 10:58
Суд над Тимошенко перенесли на 31 липня - Фото
Фото: tymoshenko.ua
Київський районний суд Харкова переніс на 31 липня розгляд кримінальної справи Юлії Тимошенко  про діяльність у 1997-1998 роках корпорації Єдині енергетичні системи України.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, сторона звинувачення вимагає від суду ознайомити Тимошенко з результатами судово-медичної експертизи, згідно з якою Тимошенко може залишати територію лікарні і в стані сприймати інформацію. Відповідне клопотання було заявлено сьогодні прокурорами на початку засідання суду.

"Ми отримали вже в матеріалах справи висновки так званих харківських експертів, які написали, що все добре (зі здоров'ям Тимошенко, - ред.)", - сказав захисник екс-прем'єра Сергій Власенко. За його словами, харківські експерти побоялися прямо написати, що Тимошенко може бути присутньою в судовому засіданні. "Їм суд поставив запитання - може Юлія Тимошенко в такому стані здоров'я бути присутньою в судовому засіданні? Вони відповіли так: проаналізувавши медичну документацію, ми приходимо до висновку, що Юлія Тимошенко може бути присутньою на заходах за межами лікарні, на заходах, що вимагають сприйняття усної та письмової інформації. Тобто вони навіть побоялися написати, що вона може бути в суді", - пояснив він. Захисник нагадав, що експерти не оглядали Тимошенко, а зробили свої висновки за результатами вивчення медичної документації.

Нагадаємо, 21 липня стало відомо, що в матеріалах судової справи щодо діяльності корпорації ЄЕСУ з'явилися висновки судово-медичних експертів щодо стану здоров'я Юлії Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини