Суд над Тимошенко перенесли на 21 травня

28.04.2012, 11:26
Суд над Тимошенко перенесли на 21 травня - Фото
2640879c358518f7fb3606bafbd3ef02.jpg

Суддя Костянтин Садовський зазначив, що кримінальну справу по ЄЕСУ не можна розглядати без підсудної

Суддя Київського райсуду Харкова Костянтин Садовський вирішив відкласти розгляд справи Юлії Тимошенко за її станом здоров'я. Наступне судове засідання призначене на 10:00 21 травня.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, перед цим захист Тимошенко просив суд призупинити розгляд справи до одужання екс-прем'єра. Відповідне клопотання подав захисник Сергій Власенко. До клопотання він доклав оригінал висновку німецьких лікарів та інформацію про побиття Тимошенко. Власенко нагадав про розпорядження Європейського суду з прав людини, який зобов'язує владу лікувати Тимошенко.

"Німецькі лікарі відзначили, що клініка, в якій пропонувалося б лікувати Юлію Тимошенко, не відповідає вимогам і не може забезпечити лікування" - зазначив захисник, нагадавши, що 17 квітня німецькі лікарі надали висновок про те, що Тимошенко не може брати участь в судовому засіданні за станом здоров'я.

Крім того, в суді було зачитано особисту заяву Тимошенко з проханням не доставляти її на засідання у зв'язку зі станом здоров'я й відкласти розгляд кримінальної справи по ЄЕСУ до одужання.

Нагадаємо, в попередніх засіданнях суду у справі ЄЕСУ, які пройшли 19-20 квітня, екс-прем'єр теж не брала участь за станом здоров'я. Від огляду медкомісії МОЗ, яка була покликана визначити можливості участі ув'язненої або в судовому засіданні в суботу, Тимошенко відмовилася. Вчора в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ з'явилися фото гематом Юлії Тимошенко і відповідний експертний висновок. У четвер вранці ці матеріали продемонстрували західним дипломатам.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями