RU

Суд над Тимошенко перенесли на 21 травня

28.04.2012, 11:26
Суд над Тимошенко перенесли на 21 травня - Фото
2640879c358518f7fb3606bafbd3ef02.jpg
Суддя Київського райсуду Харкова Костянтин Садовський вирішив відкласти розгляд справи Юлії Тимошенко за її станом здоров'я. Наступне судове засідання призначене на 10:00 21 травня.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, перед цим захист Тимошенко просив суд призупинити розгляд справи до одужання екс-прем'єра. Відповідне клопотання подав захисник Сергій Власенко. До клопотання він доклав оригінал висновку німецьких лікарів та інформацію про побиття Тимошенко. Власенко нагадав про розпорядження Європейського суду з прав людини, який зобов'язує владу лікувати Тимошенко.

"Німецькі лікарі відзначили, що клініка, в якій пропонувалося б лікувати Юлію Тимошенко, не відповідає вимогам і не може забезпечити лікування" - зазначив захисник, нагадавши, що 17 квітня німецькі лікарі надали висновок про те, що Тимошенко не може брати участь в судовому засіданні за станом здоров'я.

Крім того, в суді було зачитано особисту заяву Тимошенко з проханням не доставляти її на засідання у зв'язку зі станом здоров'я й відкласти розгляд кримінальної справи по ЄЕСУ до одужання.

Нагадаємо, в попередніх засіданнях суду у справі ЄЕСУ, які пройшли 19-20 квітня, екс-прем'єр теж не брала участь за станом здоров'я. Від огляду медкомісії МОЗ, яка була покликана визначити можливості участі ув'язненої або в судовому засіданні в суботу, Тимошенко відмовилася. Вчора в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ з'явилися фото гематом Юлії Тимошенко і відповідний експертний висновок. У четвер вранці ці матеріали продемонстрували західним дипломатам.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини