RU

Суд над Тимошенко перенесли на 14 серпня

31.07.2012, 11:32
Суд над Тимошенко перенесли на 14 серпня - Фото
Фото: EPA
Київський районний суд Харкова знову переніс засідання з розгляду справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ на два тижні. Наступне засідання призначено на 14 серпня.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, головуючий в засіданні суддя Костянтин Садовський постановив: "Розгляд справи перенести на 14 серпня".

Суд проігнорував клопотання захисту Тимошенко про призупинення провадження у справі до її одужання. Одночасно суддя задовольнив клопотання сторони державного обвинувачення, яке запропонувало Тимошенко письмово висловити свою думку про участь у судовому розгляді в режимі відеоконференції.

Адвокати Тимошенко і сама підсудна проти відеоконференції. "Заявляю про незгоду на проведення відеоконференції з моєю участю", - процитував Сергій Власенко заяву екс-прем'єра. Відеоконференція, за словами Тимошенко, позбавляє її можливості конфіденційного спілкування із захисниками під час суду.

"У цій ситуації повинні зупинити провадження у справі до видужання. А суддя займається садомазохізмом, переносить щоразу засідання на тиждень, а потім кажуть, що Тимошенко мільйон раз не з'явилася на це судилище. Якби переносили справу на кожен день, так вона б ще більше разів не з'явилася ", - вважає Власенко.

Напередодні сьогоднішнього засідання Тимошенко звернулася до начальника Качанівської колонії із заявою про неможливість своєї участі в судовому процесі, посилаючись на рекомендації лікаря.

У справі корпорації Єдині енергетичні системи України Тимошенко інкримінують частину 2 статті 15 та частина 5 статті 191 Кримінального кодексу. Її звинувачують у замаху на розкрадання коштів з державного бюджету на суму 25 мільйонів гривень, ухиленні корпорації ЄЕСУ від виплати податків на загальну суму 4 мільйони гривень.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини