RU

Суд над Тимошенко обійшовся владі в 100 млн.грн., - Кармазін

16.01.2012, 15:55
Суд над Тимошенко обійшовся владі в 100 млн.грн., - Кармазін - Фото
792155e7c07e856234183c92f2be760d.jpg
На справу екс-прем'єра Юлії Тимошенко влада витратила понад 100 млн.грн., на справу колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - близько 3 млн.грн. Про це сьогодні на прес-конференції заявив народний депутат, перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кармазін уточнив: "Луценко інкримінується нанесення збитку в 42 тисячі разом з водієм, а вартість судового процесу і розслідування вже давно вийшла за мільйон гривень. То хто більший збиток завдає - Луценко з Приступлюком або вся правоохоронна система включно з гарантом Конституції Януковичем? Збиток, очевидно, більший наносять останні".

Уточнюючи на прохання ЛІГАБізнесІнформ, яким чином він розраховує суму, витрачену на слідство і суд у справі Луценка, Кармазін зазначив, що мова йде про зарплати суддям і прокурорам, відрядження, оплату послуг спецпідрозділів.

При цьому народний депутат звернув увагу на те, що суд над Тимошенко, виходячи з цих розрахунків, обійшовся країні не менше ніж в 100 млн.грн. За його словами, кожен з прокурорів, судячи по погонах, отримує зарплати не менше 10 тис.грн. на місяць, а разом з доплатами за десять місяців судового процесу лише на послуги прокурорів пішло близько 500 тис.грн.

Крім того, Кармазін зазначив, що слід врахувати витрати спецслужб на прослушку депутатів, адвокатів, свідків і т.д. Ще близько 10 млн. доларів, нагадав він, було витрачено урядом Миколи Азарова на аудит діяльності уряду Тимошенко.

"Тобто у справі Тимошенко вже не менше 100 мільйонів витрачено лише на розслідування, контролюючі органи тощо. Я не кажу про відрядження надзвичайно дорогі, які були, в тому числі, до США, Ради Європи... У справі Луценка - це трохи менше, але теж вже, за моїми підрахунками, слідство мільйона три витратило коштів", - додав Кармазін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини