RU

Суд над Луценком закінчився до 10 липня, залишився один свідок

07.07.2012, 16:13
Суд над Луценком закінчився до 10 липня, залишився один свідок - Фото
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
Судове засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перенесено на 9:15 10 липня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на сьогоднішньому засіданні було допитано двох свідків - колишній заступник начальника департаменту карного розшуку МВС Михайло Вершняк та Олексій Шевчук, який був слідчим в оперативній групі, що займалася розслідуванням отруєння Віктора Ющенка.

Крім того, суддя зачитала протокол допиту свідка В'ячеслава Перча, який займався наглядом за дотриманням законності у цій кримінальній справі від ГПУ. Після цього суддя Анна Медушевська оголосила перерву. В справі залишаються недослідженими показання одного свідка - голови слідчої групи в справі Ющенка Галини Климович.

Нагадаємо, сьогоднішнє судове засідання почалося о 8:30, і за цей час в суді було до цього оголошено перерву на 25 хвилин, з 13:30 до 14:00. Годину тому Луценко зажадав перерви, але суддя оголосила десятихвилинну паузу. "Які десять хвилин? Мені потрібна обідня перерва, мені потрібно обідати, ваша честь, у мене хвороби, пов'язані з кишковим трактом. Я сьогодні з шести годин на ногах. Я вимагаю обіду ... Чому мене тут повинні катувати?" - Кричав Луценко.

Заслухавши прохання захисту, Медушевська прийняла рішення оголосити перерву в судовому засіданні, але після того як будуть зачитані протоколи допитів двох останніх свідків, і продовжила читати протокол В'ячеслава Перча.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини