RU

Суд над Луценком відкрився і закрився: не з'явилися учасники

25.10.2011, 09:40
Суд над Луценком відкрився і закрився: не з'явилися учасники - Фото
743bae3232c25b8e92ca6a35e6804d31.jpg

У Печерському районному суді Києва відкрився і відразу ж закрився розгляд кримінальної справи стосовно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, засідання почалося із запізненням, учасники процесу і судді чекали, поки в зал доставлять Луценка.

Разом з тим, відкривши засідання, суддя Сергій Вовк поставив на обговорення питання можливості його проведення, в зв'язку з відсутністю ряду учасників процесу. Зокрема не з'явився прокурор Кліменко, двоє захисників Луценка і адвокати двох міліціонерів, Павленова і Тарасенка, які також проходять підсудними у справі.

Підсудні, сторона захисту висловилися за неможливість продовження слухання справи. Прокурори також запропонували справу відкласти, але попросили суд застосувати до адвокатів, які не з'явилися, відповідні заходи.

Адвокат Ігор Фомін, в свою чергу, запропонує такі ж заходи застосувати до відсутнього прокурора Кліменка, оскільки адвокати завчасно попереджають про участь в інших процесах, а прокурор не з'явився без пояснення причин.

Порадившись на місці, суд ухвалив рішення перенести засідання на 9:10 26 жовтня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини