RU

Суд над Луценком перенесено на 17 липня, екс-міністр розчарований

13.07.2012, 17:03
Суд над Луценком перенесено на 17 липня, екс-міністр розчарований - Фото
Юрій Луценко
Колишній голова МВС України  Юрій Луценко попросив суддю Анну Медущевську перенести судове засідання у його справі на будь-який день, крім наступного вівторка, на який йому призначено медичні процедури.

З пропозицією перенести засідання до суду в п'ятницю, 13 липня, звернувся захисник Луценка Ігор Фомін, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Представники прокуратури залишили це питання на розгляд суду.

Дружина екс-міністра Ірина Луценко попросила врахувати, що судове засідання в п'ятницю почалося о 8:15. Луценка, як правило, привозять в суд на годину раніше, тому встав він сьогодні близько 5:30, і йому варто було б відпочити і підготуватися до дачі показань і відповідей на питання. Захисник також звернула увагу на те, що у екс-міністра серйозне захворювання шлунково-кишкового тракту, і він повинен приймати ліки і дієтичну їжу за розкладом.

Сам Юрій Луценко зазначив: "Мені все одно, коли мене будуть допитувати, сьогодні вночі або завтра вранці, але я прошу суд хоча б раз при перенесенні дати врахувати мої інтереси. У вівторок передбачена чергова спроба надати мені медичну допомогу, що ви зробили неможливим сьогодні, призначивши судове засідання. Тому якщо і далі будь надання мені медичної допомоги буде переноситися, боюся, що до вироку ви можете готувати нову клітку або з Харкова Юлину сюди перевезти топчанчиком".

Після цього суддя Анна Медушевська зазначила, що суд постановив задовольнити клопотання захисту про перенесення засідання, але призначила наступне засідання саме на 9:15 вівторка, 17 липня, чого так не хотів Луценко. "Тою ж монетою отримаєте здачу", - відреагував на це рішення ув'язнений.

Захисник Юрія Луценка Олексій Баганець у коментарі журналістам зазначив, що суддя не перший раз  вчиняє таким чином: "При всій повазі до неї, вірніше, до її посади, я вважаю, що так не годиться чинити, знаючи про те, що Луценко дійсно хворий. Із цього приводу є достатньо письмових висновків лікарів, в тому числі Міністерства охорони здоров'я, і ​​природно, судді слід було б дати можливість Юрію Віталійовичу Луценку отримати цю медичну допомогу ".

"Ми всі ці факти будемо використовувати, коли ми будемо оскаржувати порушення права Юрія Луценка на отримання належної медичної допомоги і будемо кваліфікувати такі дії судді, які підпадають під ознаки застосування тортур", - сказав адвокат.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини