RU

Суд над Луценком пішов на перерву до літа - шукають потерпілого

18.05.2012, 11:19
Суд над Луценком пішов на перерву до літа - шукають потерпілого - Фото
Юрій Луценко
Суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська оголосила перерву в судовому засіданні у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до 1 червня. Засідання розпочнеться о 8:30. До потерпілого - водія Валентина Давиденка - суддя доручила застосувати примусовий привід.

Як повідомляє Народна самооборона, на сьогоднішнє засідання Давиденка і один з адвокатів підсудних Станіслав Серга не з'явилися. Медушевська поставила на обговорення питання про продовження судового засідання без них.

"Я категорично проти початку будь-якого слідства без Давиденка ... Поки він не прийде в суд і не заявить про те, потерпілий він чи ні, я категорично проти продовження судового засідання", - заявив Луценко.

За словами Луценка, сам Давиденко повідомив на судовому слідстві, що не вважає себе потерпілим. Екс-водій колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка на допиті в суді 18 серпня 2011 року заявив, що його права не порушувалися. Пізніше, пояснюючи свою участь у процесі, Давиденко повідомив: "Коли мене викликали в прокуратуру по справі, мені слідчий пояснив, що були порушені мої права".

Після закінчення допиту Валентин Давиденко заявив суду: "Я не вважаю себе постраждалим".

Після повернення в зал засідань з дорадчої кімнати Медушевська оголосила рішення про те, що суд має право застосувати до Давиденка примусовий привід. Вона зазначила, що суду невідомо, чи отримав потерпілий повістку на сьогоднішнє засідання. Контроль за виконанням постанови суду покладено на прокуратуру.

Нагадаємо, в Печерському суді розглядається останній епізод кримінальної справи Луценка - по стеженню за водієм заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком в рамках розслідування отруєння Ющенка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини