Суд ліквідував Євразійський союз молоді

25.11.2011, 13:13
Суд ліквідував Євразійський союз молоді - Фото
1b36cd7bfa20420c2ddc3b97251b0e91.jpg

Одіозну проросійську організацію доручено розпустити примусово за систематичне порушення законів України та за антиукраїнську діяльність

Вищий адміністративний суд України постановив примусово розпустити організацію Євразійський союз молоді (ЄСМ) за антиукраїнську діяльність. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної прокуратури.

"Постановою Вищого адміністративного суду України від 9 листопада 2011 задоволено касаційну скаргу прокуратури області за позовом заступника прокурора області в інтересах держави в особі головного управління юстиції у Харківській області до громадської організації ЄСМ про примусовий розпуск (ліквідацію) об'єднання громадян", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що підставою для звернення до суду стало систематичне порушення громадською організацією вимог Закону України "Про об'єднання громадян", здійснення її прихильниками антиукраїнської діяльності як в Харкові, так і в інших регіонах Україні, провокації фізичного протистояння з представниками націонал-демократичних організацій.

"Відповідно до судового рішення громадська організація ЄСМ підлягає примусовій ліквідації", - наголосили в прокуратурі.

Довідка: У Росії Євразійський союз молоді (ЄСМ) - загальноросійська молодіжна політична організація. Створена в 2005 році як молодіжна структура в рамках міжнародного Євразійського руху, очолюваного Олександром Дугіним. В Україні, згідно з даними Вікіпедії, розташовано не менше 13 відділень ЄСМ в різних населених пунктах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам