RU

Суд ліквідував Євразійський союз молоді

25.11.2011, 13:13
Суд ліквідував Євразійський союз молоді - Фото
1b36cd7bfa20420c2ddc3b97251b0e91.jpg
Вищий адміністративний суд України постановив примусово розпустити організацію Євразійський союз молоді (ЄСМ) за антиукраїнську діяльність. Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної прокуратури.

"Постановою Вищого адміністративного суду України від 9 листопада 2011 задоволено касаційну скаргу прокуратури області за позовом заступника прокурора області в інтересах держави в особі головного управління юстиції у Харківській області до громадської організації ЄСМ про примусовий розпуск (ліквідацію) об'єднання громадян", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що підставою для звернення до суду стало систематичне порушення громадською організацією вимог Закону України "Про об'єднання громадян", здійснення її прихильниками антиукраїнської діяльності як в Харкові, так і в інших регіонах Україні, провокації фізичного протистояння з представниками націонал-демократичних організацій.

"Відповідно до судового рішення громадська організація ЄСМ підлягає примусовій ліквідації", - наголосили в прокуратурі.

Довідка: У Росії Євразійський союз молоді (ЄСМ) - загальноросійська молодіжна політична організація. Створена в 2005 році як молодіжна структура в рамках міжнародного Євразійського руху, очолюваного Олександром Дугіним. В Україні, згідно з даними Вікіпедії, розташовано не менше 13 відділень ЄСМ в різних населених пунктах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини