RU

Суд "Королевська проти соціологів" продовжиться 8 листопада

25.10.2012, 17:23
Суд
Госпсуд розглядає справу Королевської проти соціологів (фото - Наталія ТАРАСОВСЬКА, ЛІГАБізнесІнформ)
Позов партії Наталії Королевської Україна - Вперед проти соціологічних служб - Київського міжнародного інституту соціології та фонду Демократичні ініціативи, господарський суд Києва розгляне після виборів. Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Оксана Марченко оголосила перерву у цій справі до 14:15 четверга 8 листопада. В ході сьогоднішнього засідання Марченко відмовилася за клопотанням представників соціологів закрити цю справу.

Перед тим, як перейти до розгляду цієї справи по суті, представник України - Вперед Олександра Павленко попросила перерву для того, щоб ознайомитися з матеріалами справи. А саме соціологічними анкетами в кількості 2043 штуки, за якими проводилися опитування. Суддя задовольнила її прохання представника партії Королевської.

Нагадаємо, партія Україна - вперед подала позов проти Демініціатив і КМІС, соціологічні виміри яких свідчать, що політсила Королевської не проходить до парламенту. При цьому соцопитування ряду інших відомих організацій також показують, що Україна - вперед не досягає прохідного бар'єру.

Досьє на Наталію Королевську

Архів рейтингів можна подивитися тут
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини