RU

Суд допитав і зачитав покази всіх свідків у справі Луценка

27.01.2012, 11:59
Суд допитав і зачитав покази всіх свідків у справі Луценка - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Печерський суд Києва закінчив стадію допиту свідків у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка і перейшов до дослідження доказів справи.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні, відкривши засідання, суд озвучив дев'ять прізвищ свідків, які проходять по епізоду з отруєнням Віктора Ющенка, а відповідно, виділені в окреме провадження. Їхні свідчення суд дослідить пізніше.

Крім цього, суд зачитав два протоколи допиту. Перший - Володимира Тхоріка, який в 2005 році входив до складу житлової комісії Печерської районної державної адміністрації. Як повідомив суддя Сергій Вовк, до суду надійшли документи про те, що цей свідок помер. Другий протокол - Миколи Андрєєва, колишнього начальника Департаменту по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС. За словами Вовка, від Андрєєва надійшла телеграма, що він знаходиться в Одесі і не може прибути до суду.

Після цього суд оголосив про завершення стадії допиту свідків і перехід в іншу стадію - дослідження доказів кримінальної справи.

Нагадаємо, в цілому у справі Луценка проходять 148 свідків. 50 з них до суду не з'явилися, тому суддя Сергій Вовк просто зачитав їхні свідчення, дані під час досудового слідства.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини