RU

Суд допитав рівно половину свідків у справі Луценка

18.01.2012, 16:10
Суд допитав рівно половину свідків у справі Луценка - Фото
Юрій Луценко
Печерський суд допитав половину свідків у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і закрився до завтра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в суді завершився допит 74-го свідка у справі - завідуючої відділу стилістики та культури мови Інституту української мови НАН України Світлани Єрмоленко. Загалом в списку свідків, складеному прокуратурою, 148 свідків.

"До мене звернулися щодо лінгвістичної експертизи більше року тому. Йшлося про тлумачення слів. Я як лінгвіст повинна була сказати, що це означає. Там було кілька питань. Зараз по пам'яті я їх відтворити не можу", - сказала Ярмоленко у своїх вільних свідченнях .

Свідок пояснила, що як лінгвіст вона пояснювала різницю між урочистими і святковими заходами.

Після цього прокурори перейшли до запитань, але адвокат Ігор Фомін заперечив. За його словами, Ярмоленко викликана до суду як свідок, а не як експерт, - вказаної експертизи немає в матеріалах справи. "Якщо прокуратура хоче провести таку експертизу, вона може звернутися до суду з таким проханням. А це свідок, він повинен повідомляти, що йому відомо про обставини кримінальної справи", - сказав адвокат. Тим не менше, суд продовжив допит.

"Ваша честь, можете готувати телеекран, якщо ви цього свідка допитуєте як експерта, я буду вимагати, щоб їй показали відео святкування дня міліції в 2008 і 2009 році. Нехай на підставі відео як експерт зробить висновок, що таке святковий і урочистий. Там три години відео", - обурився Луценко.

Відповідаючи на питання захисту, Єрмоленко пояснила, що вона оцінювала тільки лінгвістичне значення слів, користуючись словниками, але не оцінювала ніяких подій. "Значення слів залежить від тієї сфери, де вони вживаються", - наголосила вона.

Завершивши допит, суд оголосив перерву до 9:05 19 січня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини