RU

Суд долучив до справи довідку про те, що Власенко вже не адвокат

05.03.2013, 15:24
Суд долучив до справи довідку про те, що Власенко вже не адвокат - Фото
Арсеній Яценюк
Вищий адміністративний суд України долучив до матеріалів справи документ, згідно з яким 27 лютого, на момент засідання регламентного комітету Верховної Ради, Сергія Власенка вже не було в Реєстрі адвокатів. З проханням долучити документ до суду звернувся народний депутат, захисник Власенко Арсеній Яценюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Яценюк підкреслив: "Я прошу долучити до матеріалів справи документ, який кардинально змінює хід судового процесу. Відповідно до довідки, яку ми отримали від Львівської колегії адвокатів, на момент подачі позову і на момент нібито скликання регламентного комітету громадянин Власенко навіть не був у Реєстрі адвокатів. Він був виключений з цього реєстру, і навіть якщо б він займався адвокатською діяльністю, чим він не займається з 2008 року, на той момент він втратив це право".

Суд долучив документ до справи, але відмовився залучити Львівську колегію адвокатів третьою стороною у справі.

Представник Верховної Ради в суді підтримав позов Володимира Рибака в повному обсязі, представник Власенка Яценюк заявив, що позов неправомірний і політично мотивований.

Нагадаємо, біля будівлі ВАСУ зібралися більше двох сотень прихильників ВО Батьківщина - вони прийшли підтримати депутата і захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Власенка, якого ВАСУ може позбавити депутатських повноважень. Прихильники Власенка стоять біля суду з прапорами і символікою Батьківщини, а також плакатами "Стоп диктатурі".

Влада вважає, що захисник Юлії Тимошенко досі незаконно займається адвокатською діяльністю, поєднуючи її з депутатською. Сам же Власенко наполягає, що подав заяву до Ради адвокатів України з проханням скасувати його адвокатське свідоцтво, щоб не було підстав для якихось політичних інсинуацій. Він зазначив, що відповідно до чинного законодавства право на заняття адвокатською діяльністю припиняється з дня подання заяви, однак це не позбавляє його права продовжувати бути захисником Тимошенко.

Досьє на Сергія Власенка

Досьє на Арсенія Яценюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини