RU

Суд дав Тітушку два роки умовно за побиття журналістів

02.09.2013, 11:05
Суд дав Тітушку два роки умовно за побиття журналістів - Фото
Сніцарчук, Содель, праворуч на лаві підсудних - Тітушко

Шевченківський районний суд Києва засудив до умовних термінів трьох обвинувачених у побитті журналістів - Вадима Тітушка, Сергія Приходька та Михайла Пшука. Таке рішення суд прийняв у понеділок.

Як повідомляє Радіо Свобода, суд затвердив умови угоди про примирення, укладеної між обвинуваченими та потерпілими, і засудив Тітушка до позбавлення волі строком на три роки із звільненням від виконання покарання терміном на два роки. Пшук та Приходько засуджені до двох років позбавлення волі з відстрочкою терміну виконання рішення на один рік і шість місяців.

Ще один підсудний, Андрій Ярошенко, відмовився підписувати мирову угоду, заявивши про свою невинність. Його справу суддя перенесла в окреме провадження.

Нагадаємо, 30 серпня тележурналістка Ольга Сніцарчук і фоторепортер Влад Содель уклали угоду про примирення з Тітушком, Пшуком та Приходьком, які звинувачувалися в нападі на журналістів 18 травня. Відповідне рішення було прийнято на засіданні суду. Підписання такої угоди означає, що обвинувачені визнають свою провину за обома статтями Кримінального кодексу: 296 (хуліганство) і 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). "Це цивілізоване вирішення нецивілізованої ситуації", - зазначила Сніцарчук.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини