RU

Суд знову відмовився відпустити Тимошенко із СІЗО

16.08.2011, 16:46
Суд знову відмовився відпустити Тимошенко із СІЗО - Фото
89cbd702ebd0a8877d25a5a52843ddac.jpg

Суд знову відмовився відпустити Тимошенко із СІЗО

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв (на фото) відмовив в задоволенні клопотання захисту екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко про зміну їй запобіжного заходу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв зазначив, що в клопотанні не містяться обставини, які свідчили б про необхідність змінити запобіжний захід.

Раніше адвокат Юрій Сухов в своєму клопотанні заявив, що утримання Тимошенко під вартою невідповідне до обставин кримінальної справи. Зі слів адвоката, його підзахисна жодним чином не перешкоджає встановленню істини у справі. Він нагадав, що в суд постійно надходить багато заяв про готовність взяти екс-прем'єра на поруки, і, незважаючи на те, суд відмовляв в їх задоволенні, рішення про те, що ці заяви неприйнятні, не приймалися.

Прокуратура заперечила клопотання, вказавши, що адвокати постійно наводять одні і ті самі аргументи, мотивуючи необхідність звільнення Тимошенко, але суд вже приймав рішення з цього питання.

У відповідь на це Сухов заявив, що аргументи, які заявляються, не враховуються судом, незважаючи на їх серйозність і що прокурори кожний раз лише загальними фразами заперечують звільнення його підзахисної, не вказуючи при цьому, які дійсно причини того, щоб Тимошенко знаходилася під вартою й надалі.

Нагадаємо, це було вже сьоме клопотання від захисту екс-прем'єра про зміну запобіжного заходу.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини