RU

Суд завершив допит екс-голови канцелярії Тимошенко

05.09.2011, 18:08

У Печерському районному суді Києва завершився допит колишнього керівника апарату прем'єр-міністра Михайла Лівінського у справі Юлії Тимошенко. Допит почався близько десятої години ранку і тривав весь день.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час допиту Лівінський заявив, що Тимошенко власноручно не підписувала так звані директиви прем'єр-міністра на переговори з газових питань з урядом Росії.

При цьому Лівінський підкреслив, що цей документ не готував, і що навряд чи його готував хтось в уряді. На його думку, документ був підготовлений в НАК Нафтогаз України. При цьому Лівінський звернув увагу на те, що цей документ не відповідає стандартам, встановленим для урядових документів. Екс-голова апарату прем'єр-міністра також підтвердив, що під час переговорів і передачі директив Тимошенко не казала, що це урядові директиви.

Коли свідку надали на ознайомлення сам документ, він вказав, що це не оригінал, оскільки на ньому немає віз тих, хто його готував, а також заявив, що на документі - не підпис Тимошенко, а факсиміле.

Прокурори спитали у Лівінського, чим пояснюється те, що на перших засіданнях він приходив на суд в футболці "Свободу політв'язням" і наскільки в такому випадку неупередженими є його свідчення. Лівінський підкреслив, що свої політичні погляди і свідчення він повністю розмежовує.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини