Суд залишив Тимошенко на волі

27.07.2011, 14:02
Суд залишив Тимошенко на волі - Фото
bb9c18e0e560dd6b456c6c6a5b7ec3e1.jpg

На думку прокурора, який запропонував змінити підсудній запобіжний захід, Юлія Тимошенко своєю поведінкою порушувала порядок в залі і перешкоджає встановленню істини. Долю екс-прем'єра суддя Родіон Кірєєв вирішував близько години

Суд залишив Тимошенко на волі

Суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв не задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на тримання під вартою. Своє рішення суддя оповістив, повернувшись з кімнати для нарад.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв зазначив, що Тимошенко систематично порушувала порядок в судовому засіданні, з неповагою ставилася до суду, перешкоджала встановленню істини в справі, проте на даний момент ще не вичерпані всі процесуальні можливості для того, щоб повернути її в правове поле.

Нагадаємо, представник прокуратури попросив сьогодні змінити запобіжний захід Тимошенко, оскільки вона, на думку обвинувачення, перешкоджає встановленню істини в суді. Після цього депутати від фракції БЮТ, присутні в залі, піднялися зі своїх місць, надівши на руки пов'язки з написом "Ганьба". Тимошенко назвала пропозицію прокуратури логічним завершенням розправи.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования