RU

Суд залишив Луценка під вартою до 26 травня

21.04.2011, 18:00
Суд залишив Луценка під вартою до 26 травня - Фото
2ab91971d9999dd3dc89d997873485ec.jpg

Суд залишив Луценка під вартою до 26 травня

Апеляційний суд Києва задовольнив подання слідчого Генеральної прокуратури Сергія Войченка про продовження терміну перебування під вартою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до п'яти місяців. Відповідне рішення прийнято сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таким чином, Ю.Луценко залишається під вартою до 26 травня.

За рішенням суду, незважаючи на те, що Ю.Луценко закінчив ознайомлення із матеріалами справи, всі необхідні процесуальні дії ще не завершені, оскільки зі справою не встиг ознайомитися колишній водій Ю. Луценка Приступлюк, а також сторона захисту.

Присутні у залі депутати сприйняли рішення суду криками "Ганьба". Юлія Тимошенко заявила, що правосуддя в Україні немає.

Нагадаємо, сьогодні Ю.Луценко пригрозив із завтрашнього дня оголосити голодовку, якщо суд не звільнить його із СІЗО.

Ю.Луценко був заарештований 26 грудня 2010 року і зараз перебуває у Лук’янівському СІЗО. 28 січня слідчий Генеральної прокуратури України надав екс-міністру та його адвокатам для ознайомлення матеріали трьох кримінальних справ, об'єднаних в одне провадження. Вчора стало відомо, що Ю.Луценко ніби завершив ознайомлення з матеріалами 47 томів кримінальної справи. "Отже, у Генеральної прокуратури і суду вичерпалися всі, навіть надумані, підстави для утримання мене під вартою", - сказав він.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Арешт Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини