RU

Суд залишив Гриценка під вартою, щоб не втік

10.02.2011, 13:15
Суд залишив Гриценка під вартою, щоб не втік - Фото
c7150fdb430c3ef9bb6e3f49798f87c9.jpg

Суд залишив Гриценка під вартою, щоб не втік
Колегія суддів судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Криму залишила без задоволення прохання адвоката Анатолія Гриценка (на фото) про обрання запобіжного заходу, не пов'язаного з ув’язненням. Судді дійшли висновку, що постанова Центрального районного суду Сімферополя про ув’язнення А.Гриценка на два місяці обґрунтована.

Як повідомляє кримський "Центр журналістських розслідувань", суд брав до уваги доводи прокурора, згідно з якими є підстави вважати, що А.Гриценко може сховатися від слідства і перешкоджати встановленню істини у справі. Як основи були пред'явлені копії рапортів оперативних працівників, в яких, зокрема, зазначено, що А.Гриценко має три паспорти - зокрема закордонний і дипломатичний, а також об'єкти нерухомості за кордоном.

Доводи адвоката про те, що А.Гриценко не збирається переховуватися, оскільки тривалий час проживає у Криму, має сім'ю, старезну матір і неповнолітню дочку на утриманні, і "користується авторитетом", суд не вважає достатніми для його звільнення.

Нагадаємо, 27 січня Центральний райсуд Сімферополя обрав А.Гриценку запобіжний захід у вигляді взяття під варту на два місяці.

А.Гриценко був затриманий 24 січня. Йому пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Йдеться про незаконне вилучення земель військового радгоспу "Азовський". За даними слідства, А.Гриценко, будучи главою Ленінської РМА, здійснив дії, спрямовані на незаконне відчуження земель площею 4,8 тис. га. Сума збитку, завданого діями чиновника, оцінюється в 23 млн. гривень.

28 січня щодо А.Гриценка було порушено ще одну кримінальну справу за ч.3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Його підозрюють у перевищенні повноважень при передачі в оренду котеджу апартаментів санаторію ВР Криму "Росія".

А.Гриценко очолював Ленінську райдержадміністрацію у 2001-2005 рр. З вересня 2005 по травень 2006 рр. він був першим заступником голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, у 1997-1998 і в 2006-2010 рр. - голова Верховної Ради Криму. Очолює Ленінську районну організацію Партії регіонів.

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини