RU

Суд заборонив пряму трансляцію і зйомку процесу над Луценком

14.07.2011, 11:32

Печерський районний суд Києва заборонив фото-, відеозйомку і трансляцію процесу у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до прийняття остаточного рішення. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таке рішення суд ухвалив, порадившись на місці.

Суд аргументував це рішення тим, щоб не чинити тиск на свідків і не ускладнювати процедуру судового слідства.

У ході обговорення пропозиції видалити із зали засоби масової інформації Луценко зазначив, що для цього немає ніяких підстав, оскільки так званий секретний 18-й том складається з чотирьох папірців, точні копії яких знаходяться в інших томах справи.

"Це черговий вияв маразматичності слідства ГПУ", - сказав Луценко. У результаті в залі залишили декілька друкованих видань.

Нагадаємо, раніше Печерський суд заборонив пряму трансляцію судового процесу над Юлією Тимошенко, відео- і фотофіксацію засідання, починаючи зі стадії допиту свідків. "Представники ЗМІ мають право бути присутніми на засіданнях і користуватися портативними записуючими аудіозасобами, це право жодним чином не обмежується", - сказав суддя Родіон Кірєєв.

Тимошенко наполягала на тому, щоб трансляція продовжилася: "Я дуже добре розумію, чому вони хочуть припинити трансляцію - їм треба в тиші, бажано без суду й слідства, ухвалити вирок. Я категорично заперечую проти припинення прямої трансляції".

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини