RU

Суд заборонив пряму трансляцію процесу над Тимошенко

06.07.2011, 12:04
Суд заборонив пряму трансляцію процесу над Тимошенко - Фото
14ccedefa89e33072fda87038b45ada5.jpg

Суд заборонив пряму трансляцію процесу над Тимошенко

Печерський районний суд Києва заборонив пряму трансляцію судового процесу над Юлією Тимошенко, відео- та фотофіксацію засідання, починаючи зі стадії допиту свідків. Відповідне рішення прийняв суддя Родіон Кірєєв (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв підкреслив: "Представники ЗМІ мають право бути присутніми на засіданнях і користуватися портативними записуючими аудіозасобами, це право ніяким чином не обмежується".

"Забороняється тільки фото-, відеофіксація та відеотрансляція", - зазначив Кірєєв.

Нагадаємо, так жорстко питання не ставила навіть сторона обвинувачення - прокуратура просила припинити на час допиту свідків тільки пряму трансляцію, ЗМІ могли бути присутніми на засіданнях і користуватися відео-, аудіо- та фототехнікою. "Ми за відкрите засідання, але щоб виключити спілкування учасників процесу... - заборонити на цей час пряму відеотрансляцію", - пропонував прокурор.

Тимошенко наполягала на тому, щоб трансляція продовжилася: "Я дуже добре розумію, чому вони хочуть припинити трансляцію - їм треба в тиші, бажано без суду і слідства, ухвалити вирок. Я категорично заперечую припинення прямої трансляції".

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини