RU

Суд заборонив масові акції в центрі Києва

22.09.2011, 15:31
Суд заборонив масові акції в центрі Києва - Фото
de4dfae9fb7590f421ed1ce64033ba21.jpg

Суд заборонив масові акції в центрі Києва

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових заходів в центрі міста 22-23 вересня. Про це повідомила прес-служба столичної міліції.

"З урахуванням того, що проведення масових заходів передбачається з участю значної кількості (згідно з повідомленнями про проведення мирних зібрань заявлена кількість учасників перевищує 50 000 осіб) представників громадських організацій і політичних партій різних громадських і політичних поглядів в центральній частині міста і на невеликій відстані один від одного (заявників) протягом одного часу, а в окремих випадках в одному місці, різними громадськими об'єднаннями, суд вважає доведеною позивачем реальність виникнення протистояння і конфліктних ситуацій між учасниками масових заходів, а також конфліктів з нарядами міліції, які що може призвести до різкого загострення ситуації і порушення громадського порядку", - сказано в повідомленні.

Рішення прийнято з метою "забезпечення правопорядку, запобігання скоєнню злочинів, правопорушенням, для охорони здоров'я населення, захисту прав і свобод жителів Києва і гостей міста, а також забезпечення нормального функціонування підприємств і установ, інститутів влади в центрі міста".


Столична міліція закликає громадян дотримуватися норм чинного законодавства і виконувати рішення суду.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини