RU

Суд визнав фальсифікації в Луганську. Тепер перемагає кандидат від КПУ

08.11.2010, 15:50
Суд визнав фальсифікації в Луганську. Тепер перемагає кандидат від КПУ - Фото
c5ba3a022ace1fe4685250d735ad387e.jpg

Суд визнав фальсифікації в Луганську. Тепер перемагає кандидат від КПУ

Луганський окружний адміністративний суд сьогодні о 03:00 ночі виніс рішення, яким зобов'язав Луганську міську територіальну виборчу комісію внести зміни у підсумковий протокол про результати голосування за мера міста. Суд, зокрема, зобов'язав виправити дані голосування по трьох виборчих дільницях Луганська (N38, 39, 41). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в Громадянській мережі "Опора"

Як відмітили у прес-службі "Опори", слідчі прокуратури встановили, що на вказаних дільницях були не тільки сфальсифіковані результати голосування у протоколах, але й порушено пломбування на мішках з бюлетенями і підроблені підписи членів комісій на протоколах.

В "Опорі" відзначили, що раніше прокуратура міста, яка проводила перевірку результатів волевиявлення на вищезгаданих дільницях, встановила, що кількість бюлетенів, заповнених за кандидата від КПУ Спиридона Кілінкарова перевищує цифру, записану у підсумковому протоколі голосування. Після перерахунку бюлетенів в присутності працівників прокуратури з'ясувалося, що С.Кілінкаров отримав на 44 голоси більше, ніж це було раніше зафіксовано у протоколах районної і міської виборчої комісії.

Згідно з останнім рішенням Луганської міської територіальної виборчої комісії, С.Кілінкаров відставав від свого конкурента-регіонала Сергія Кравченка на 21 голос. Але якщо Жовтнева районна ТВК виконає рішення суду, то перевага у 23 голоси буде вже у С.Кілінкарова, і Луганській міській ТВК доведеться оголосити мером комуніста, відмічають в "Опорі".

У ТВК наразі відмовляються коментувати рішення суду і розказувати про свої подальші дії, оскільки комісія ще не отримала сам текст рішення, йдеться у повідомленні.

Представники штабу С.Кілінкарова пов'язують фальсифікації підсумкових документів з тим, що під час підрахунку голосів на цих дільницях до бюлетенів за кандидата С.Кравченка члени комісій клали бюлетені за інших кандидатів. Тому підрахунок відбувся з порушеннями і махінаціями.

Нагадаємо, раніше С.Кілінкаров заявив, що комуністи не визнають результатів виборів до Луганської міськради і на пост мера Луганська, навіть якщо їх кандидат виграє.

Луганський окружний адміністративний суд заборонив оголошувати результати виборів міського голови Луганська

Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини