RU

Суд вивчив всі 23 томи кримінальної справи Тимошенко

31.08.2011, 13:13
Суд вивчив всі 23 томи кримінальної справи Тимошенко - Фото
699872f7e1c679d2d1a330b2f9f64cdc.jpg

Суд вивчив всі 23 томи кримінальної справи Тимошенко

Суддя Печерського суду Києва у справі Юлії Тимошенко Родіон Кірєєв завершив вивчення матеріалів кримінальної справи стосовно екс-прем'єра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на сьогодні в справі нараховується 23 томи - 14 було сформовано на стадії досудового слідства, ще дев'ять - на стадії судового слідства. Крім того, деякі матеріали було зачитано без вказівки тому і номера сторінки. Кірєєв указав, що справа продовжує поповнюватися, і ці матеріали ще не сформовані в конкретні томи.

22 і 23 томи справи стали несподіванкою для захисту Тимошенко, адже, за їх даними, станом на вечір вчорашнього дня в справі був 21 том.

Загалом суддя зачитував матеріали півтора тижні - рішення про зміну порядку вивчення доказів у справі і початку вивчення матеріалів Кірєєв прийняв ще 22 серпня.

Після цього суд має вивчити всі додаткові матеріали, що надішли в суд, вивчити докази, розглянути клопотання, пов'язані із залученням нових доказів і викликом свідків. Після цього суд запропонує Тимошенко дати свідчення у справі.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини