RU

Суд вирішив обійтися без допиту Тимошенко і зачитати її старі свідчення

06.09.2011, 12:30
Суд вирішив обійтися без допиту Тимошенко і зачитати її старі свідчення - Фото
c0bb0d0e5c3c47f652b2da00258b7548.jpg

Суд вирішив обійтися без допиту Тимошенко і зачитати її старі свідчення

Суд відхилив прохання адвоката Олександра Плахотнюка допитати Юлію Тимошенко після розгляду усіх клопотань і ухвалив рішення просто зачитати свідчення екс-прем'єр-міністра, які вона давала на етапі слідства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Плахотнюк зазначив, що на сьогоднішній день суд розглянув не всі клопотання захисту про виклик додаткових свідків, експертів, проведення експертиз. За словами адвоката, це позбавляє Тимошенко можливості в своїх свідченнях посилатися на них або дані експертиз. У зв'язку з цим він просив суд почати допит Тимошенко після розгляду усіх клопотань.

При обговоренні цього питання в спільній позиції прокурори вказали, що підсудна має право свідчити в будь-який момент судового слідства, але суд вже двічі надавав їй час на підготовку.

На думку прокурорів, сьогодні суд може зачитати свідчення Тимошенко з досудового слідства, а якщо до закінчення судового слідства Тимошенко захоче дати свідчення, надати їй можливість це зробити.

Суддя Родіон Кірєєв декілька разів запропонував Тимошенко дати свідчення у справі, але вона посилалася на норму КПК, згідно з якою може свідчити в будь-який час. Кірєєв розцінив це як відмову і ухвалив рішення зачитати її свідчення, дані під час досудового слідства.

"Я не відмовлялася свідчити. Ви незаконно позбавляєте мене права дати свідчення", - сказала Тимошенко.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини