Суд відновив Амосову на посаді ректора медуніверситету

20.09.2018, 18:27
Суд відновив Амосову на посаді ректора медуніверситету - Фото
амосова

Однак в Міністерстві охорони здоров'я заявляють, що поки вона не може видавати накази як ректор університету

Сьогодні Печерський суд Києва ухвалив рішення про визнання звільнення Катерини Амосової з посади ректора Національного медуніверситету імені Богомольця незаконним. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Разом з тим, там відзначили, що поки не отримали належним чином завірену копію рішення суду, Амосова не є керівником НМУ.

"Для відновлення її на посаді повинен бути виданий відповідний наказ МОЗ України та на його підставі внесені зміни до Єдиного державного реєстру", - сказано в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що зараз Амосова не має повноважень видавати накази як ректор університету.

У міністерстві нагадали, що саме Печерський суд в особі того ж судді 13 червня 2018 року виніс рішення, яким заборонив Міністерству охорони здоров'я здійснювати будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу на посаду керівника вищого навчального закладу.

Відомство також зазначило, що в повному обсязі рішення суду про відновлення Амосової вступить в законну силу тільки після закінчення строку подання апеляційної скарги, тобто через 30 днів.

МОЗ готує апеляційну скаргу, повідомили в міністерстві.

Раніше виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун звинуватила керівництво двох медичних вузів - Одеського національного медичного та Національного медичного університету ім. Богомольця - в саботажі і зриві навчання.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии