RU

Суд видалив Власенка із зали до кінця процесу

18.07.2011, 14:42
Суд видалив Власенка із зали до кінця процесу - Фото
f9dceb07fa99dc44e6d8eab52c34d1ac.jpg

Суд видалив Власенка із зали до кінця процесу
Суддя Родіон Кірєєв вирішив видалити захисника екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергія Власенка із зали судових засідань до кінця процесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того, як Власенко зайняв місце на лаві для присутніх, суддя Кірєєв знову спробував з'ясувати у Тимошенко, кому адресувалося її висловлювання "фашисти", що прозвучало на засіданні вранці. На це Тимошенко сказала, що вимагає негайно розглянути її заяву про допуск захисників, зареєстровану вранці в канцелярії Печерського суду.

Кірєєв наполягав, проте екс-прем'єр зазначила, що має право не відповідати на питання. Суддя попросив Тимошенко навести законодавчу норму, згідно якої вона відмовляється відповідати на питання, і тут же попросив Миколу Сірого, що сидів поруч з нею, зайняти місце на лаві для присутніх, оскільки питання про його допуск ще не було розглянуто.

Після того, як Сірий відійшов від лави, на якій сиділа Тимошенко, Власенко із залу сказав, що підсудна має право не відповідати на питання. Кірєєв поцікавився, хто порушує порядок в судовому засіданні. Власенко представився і попросив застосувати до нього норму Адміністративного кодексу, яка передбачає штраф за подібні порушення.

Суддя декілька разів зробив зауваження Власенку. Адвокат наполягав на штрафі, звертаючи увагу на те, що головуючий не може видаляти присутніх із зали засідань. Проте, Кірєєв ухвалив рішення про його видалення до кінця розгляду справи.

Питання про допуск адвокатів Тимошенко ще не розглядалося.

Суддя оголосив технічну перерву в засіданні для виконання рішення про видалення Власенка. Після того, як суддя вийшов із зали засідань, Власенко підійшов до Юлії Тимошенко і, переговоривши з нею, вийшов із зали.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини