RU

Суд видалив Тимошенко з засідання за нецензурні слова

06.07.2011, 16:07
Суд видалив Тимошенко з засідання за нецензурні слова - Фото
a6ab7489a786ed12ab6bf10a3afee458.jpg

Суд видалив Тимошенко з засідання за нецензурні слова
Суддя Родіон Кірєєв ухвалив рішення видалити Юлію Тимошенко на одне засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв аргументував це рішення тим, що Тимошенко неодноразово ображала суд і порушувала порядок в залі засідань. Прокурори підтримали суддю. Захисник Тимошенко висловився категорично проти. За його словами, видаляти Тимошенко неприпустимо, оскільки розгляд справи без неї недоцільний. "Прошу залишити її в залі суду, вона висловила свою неповагу не до судді, а до судової системі, яка, на жаль, сьогодні не завжди дотримує норми права і моралі", - сказав він.

Суд звернувся до Тимошенко з проханням відкрито повторити всім, якими словами вона зустріла суддю після перерви.

Тимошенко відповіла, що назвала суддю "нелюдем" і може повторити це, оскільки від своїх слів не відмовляється. Кірєєв на це заперечив: "Крім слова "нелюдь", яке було і яке також образливо, ви говорили ще інші слова, які є нецензурними, тому суд не може дозволити собі їх повторити".

Оскільки в залі було галасно, журналісти не могли почути, яке слово Тимошенко так обурило Кірєєва, але візуально це було коротке односкладове слово.

Вислухавши аргументи сторін, Кірєєв все-таки вирішив видалити Тимошенко. Це рішення присутні в залі зустріли гучним скандуванням "Ганьба". Суддя оголосив технічну перерву на півгодини і вийшов із зали.

Тимошенко ще хвилин п'ять продовжувала сидіти на місці, після чого піднялася і попрямувала до виходу. Вже в коридорі екс-прем'єр сказала своїм народним депутатам: "Спасибі вам всім. Я йду. Зустрінемося на наступному засіданні".

Під стінами суду продовжує стояти "Беркут".

Нагадаємо, в зал Печерського районного суду Києва, де сьогодні проходить розгляд справи Юлії Тимошенко, намагався прорватися "Беркут". У залі були чутні крики, відбувається тиснява. Камера TVi, яка забезпечувала пряму трансляцію, була закрита, а декілька хвилин опісля, коли "видимість" відновилася, журналіст з камерою був вже на вулиці. Депутати виштовхнули бійців з суду.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини