RU

Суд видалив Луценка із зали засідань

14.07.2011, 11:44
Суд видалив Луценка із зали засідань - Фото
7b04dea9031220d76c9034b5a39555bb.jpg

Суд видалив Луценка із зали засідань
Суд видалив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка (на фото) із зали засідань. Таке рішення було прийняте суддею на місці після того, як Луценко почав робити свою заяву одночасно з прокурором, що приступив до оголошення обвинувального висновку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, перед тим як суддя дав слово прокурору для оголошення обвинувального висновку, Луценко зазначив, що хоче зробити заяву. Суддя відповів, що екс-міністр зробить заяву вже після того, як виступить прокурор.

Луценко нагадав, що закон надає йому право робити заяви в будь-який момент. "Не ви вибираєте час. Я вибираю час, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу. Не порушуйте закон при всіх", - сказав Луценко, звертаючись до судді Сергія Вовка.

"Я маю право на заяву. Чого ви боїтеся? Чому ви не даєте мені декілька хвилин на те, щоб зробити заяву?" - спитав екс-міністр.

Після того як суддя зробив попередження про те, що його можуть вивести із зали, Луценко сказав: "Нема питань. Можете видаляти. Я все одно знаю, що ви будете робити і що вам сьогодні сказали зробити. Вам нагадали ще про одну кримінальну справу, яка у вас є в Харкові, і я розумію, чому ви це робите. Я розумію, що залежному від владі судді дана команда порушувати всі мої права - на відеотрансляції, на заяви. Все зрозуміло, процес перейшов у відверту стадію фарсу".

У своїй заяві Луценко зазначив, що в ході попереднього розгляду справи йому грубо відмовили в конституційному праві на розгляд справи судом присяжних і в зміні запобіжного заходу. Також йому було відмовлено в допуску вибраного ним захисника, у виклику заявлених ним свідків. Крім того, суд відхилив клопотання про заміну судді, "якому я не довіряю через наявність у нього двох кримінальних справ, які роблять неможливою його незалежність".

Луценко нагадав, що суд відмовив йому в припиненні розгляду кримінальної справи через її необгрунтованість і в поверненні кримінальної справи на дорозслідування. І, нарешті, засобам масової інформації було відмовлено у трансляції процесу.

Після того, як Луценко завершив оголошення своєї заяви, суддя Вовк оголосив про прийняте судом на місці рішення видалити його із зали.

Нагадаємо, на минулому тижні із зали засідань була видалена Тимошенко. Суддя Кірєєв аргументував це рішення тим, що підсудна неодноразово ображала суд і порушувала порядок. "Крім слова "нелюдь", яке було і яке також образливо, ви говорили ще інші слова", - сказав суддя, звернувшись до неї.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини