RU

Суд відмовився зобов'язати ЦВК зареєструвати Вітренко кандидатом

17.11.2009, 12:35

Київський апеляційний адміністративний суд відмовився скасувати рішення Центральної виборчої комісії про відмову в реєстрації лідера Прогресивної соціалістичної партії Наталії Вітренко кандидатом на пост Президента України.

Як повідомили в прес-службі ПСПУ, вчора відповідну постанову оприлюднив суддя Київського апеляційного адміністративного суду Олександр Ситніков.

Наталія Вітренко і ПСПУ вимагали визнати дії Центрвиборчкому протиправними, скасувати постанову про відмову в реєстрації і зобов'язати ЦВК зареєструвати Н.Вітренко кандидатом в президенти.

"Уся юридична база, представлена позивачами, однозначно доводила, що Центрвиборчком України, сформований після помаранчевого перевороту, прийняв не правове, а політичне (відверто дискримінаційне!) рішення щодо академіка Наталії Вітренко, відмовивши їй у реєстрації кандидатом на пост Президента України", - йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, 11 листопада ЦВК відмовила Н.Вітренко в реєстрації через невідповідність поданих нею документів Закону про вибори Президента України. Зокрема лідер ПСПУ внесла заставу в сумі лише 1964 грн. з необхідних 2,5 млн. грн. Коментуючи внесення застави в сумі 1964 грн., лідер ПСПУ зазначила, що це середня зарплата по Україні за вересень. Вона заявила, що Центрвиборчком, відмовивши їй у реєстрації кандидатом на пост президента, порушує загальне рівне виборче право, зокрема 14 статей Конституції.

Наталія Вітренко: біографія та добірка новин >>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини