RU

Суд відмовився закрити "справу Корнійчука" і залишив його невиїзним

10.03.2011, 14:43
Суд відмовився закрити
bf942ecebc0fbc56c9ef72e6c83e5b6e.jpg

Суд відмовився закрити "справу Корнійчука" і залишив його невиїзним

Печерський районний суд Києва відмовив колишньому першому заступнику Міністра юстиції Євгену Корнійчуку (на фото) у задоволенні клопотання про закриття кримінальної справи і призначив його до розгляду по суті на 18 березня 2011 року.

Як повідомляє УНІАН, таку постанову сьогодні під час судового засідання винесла суддя Оксана Царевич.

Крім того, вона відхилила два інші клопотання Є.Корнійчука та його адвокатів, - зокрема про зміну запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття на поруки і про розгляд зазначеної справи колегією суддів у складі трьох людей.

Отже, ця кримінальна справа буде розглядатися суддею одноосібно, починаючи з 11:00 18 березня.

Як зазначено у постанові суду, оскарженню вона не підлягає.

Є.Корнійчук в інтерв'ю журналістам заявив: "На жаль, мені важко що-небудь коментувати… Я до останньої хвилини сподівався, що наша позиція зрозуміла кожній людині, навіть без юридичної освіти".

Коментуючи рішення щодо відмови суду змінити запобіжний захід, Є.Корнійчук зазначив: "Це певною мірою ставить хрест на моїй політичній кар'єрі. Я не зможу вільно пересуватися, зустрічатися з виборцями, депутатами, виконувати юридичну роботу".

Нагадаємо, Генпрокуратура 22 грудня 2010 року порушила кримінальну справу щодо Є.Корнійчука за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків). Колишньому першому заступнику глави Мін'юсту висунено обвинувачення у зловживанні службовим становищем при проведенні держзакупівель.

Печерський суд Києва задовольнив звернення Генпрокуратури про обрання запобіжного заходу для Є.Корнійчука у вигляді взяття під варту на два місяці до 23 лютого. Однак 15 лютого Є.Корнійчуку змінили запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд.

Євген Корнійчук: біографія та добірка новин>>>
"Справа Корнійчука": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини