RU

Суд відмовився стягнути з Тимошенко 997 млрд. доларів

06.07.2011, 18:03
Суд відмовився стягнути з Тимошенко 997 млрд. доларів - Фото
f6fe30738ae24d6e056a3f8ab8da63dc.jpg

Суд відмовився стягнути з Тимошенко 997 млрд. доларів
Печерський суд не визнав Союз багатодітних Київщини і громадянина Олега Омельченка цивільними позивачами в справі Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, несподівано позов до Тимошенко не підтримала і сторона обвинувачення. "Не доведена наявність прямого причинного зв'язку з тими наслідками, які поступили.., з тим злочином, предметом розгляду якого є це судове засідання. Тому вважаю, що немає підстав для визнання цих осіб цивільними позивачами", - заявив прокурор.

Суддя Родіон Кірєєв, заслухавши учасників засідання, врахував, що позови не містять достатніх даних, які свідчили б, що збиток нанесено саме в рамках того злочину, в здійсненні якого звинувачується Тимошенко, відмовив позивачам.

Нагадаємо, сьогодні Союз багатодітних Київщини звернувся до суду з позовом до Тимошенко, в якому просив визнати його потерпілою стороною і стягнути з екс-прем'єра 997 млрд. доларів. У позові вказано, що підписання газових контрактів призвело до підвищення цін на газ і комунальні послуги, що нанесло збиток позивачу.

Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини