RU

Суд відмовився розбиратися з тиском на свідків у справі Луценка

21.10.2011, 10:00
Суд відмовився розбиратися з тиском на свідків у справі Луценка - Фото
6c0bdba5cb196afaa39a82668bd9f8fd.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, таке рішення судді прийняли, порадившись на місці.

Як зазначив головуючий у справі суддя Сергій Вовк, суть клопотання полягає в тому, що мають місце порушення порядку виклику свідків і тиск на них. "Це лежить в площині оцінки судом доказів у невстановленому порядку, оскільки надання правової оцінки за даними фактами суд здійснює в дорадчій кімнаті, приймаючи рішення у справі", - сказав він.

Після цього в суді почався допит свідка Володимира Максимова, який з липня 2005 року до вересня 2010 року працював начальником режимно-секретного відділу Департаменту оперативної служби МВС України.

Нагадаємо, раніше програма "Знак оклику" телеканалу ТВi оприлюднила відео, на якому начальник відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки Головного слідчого управління Генпрокуратури Олександр Іщук за півгодини до початку судового засідання зустрівся з ключовим свідком проти Луценка - Валерієм Мельником.

Захист екс-міністра просив суд винести окрему ухвалу за фактами порушень Міністерством внутрішніх справ і Генеральною прокуратурою вимог статей 19 і 62 Конституції України і здійснення тиску на свідків у кримінальній справі стосовно Юрія Луценка.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини