Суд відмовив водію Луценка у відведенні судді

09.06.2011, 13:20
Суд відмовив водію Луценка у відведенні судді - Фото
bcbe5b7a28775661c7766bb0372f2cbd.jpg

Печерський районний суд Києва відмовив колишньому водію Луценку у відведенні головуючого судді Сергія Вовка. Екс-міністр внутрішніх справ раніше заявив, що, за його словами, Вовк особисто зацікавлений у незаконному розгляді справи

Суд відмовив водію Луценка у відведенні судді
Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання адвокатів колишнього водія екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відведення головуючого судді Сергія Вовка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, судове засідання триває. Тепер відведення вимагає сам Луценко.

Нагадаємо, раніше сьогодні Луценко заявив, що суддя Вовк повинен взяти відведення, оскільки у нього є особистий інтерес у його справі. Посилаючись на слова депутата Геннадія Москаля, Луценко нагадав, що проти судді Вовка прокуратура порушувала кримінальну справу - ніби за підроблення і використання підробного рішення суду, викрадення цивільної справи і шахрайське заволодіння ділянкою землі у 70 гектарів."Скажіть мені, будь ласка, якщо міністр Луценко очолював міністерство, за матеріалами якого проти судді була порушена справа, яка досі невідома, чи закрито, є у нього особистий мотив щодо Луценка? Безумовно, є", - сказав він.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя