RU

Суд відмовив Тимошенко в перенесенні засідання

25.07.2011, 11:00
Суд відмовив Тимошенко в перенесенні засідання - Фото
0fa0a2919c16af9985ca5a461e733dd8.jpg

Суд відмовив Тимошенко в перенесенні засідання

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв (на фото) відмовився перенести судове засідання в зв'язку із відсутністю одного з адвокатів Юлії Тимошенко Олександра Плахотнюка, який сьогодні зайнятий в іншому судовому процесі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Плахотнюк подав в канцелярію суду клопотання про перенесення розгляду справи в зв'язку із тим, що сьогодні він зайнятий в іншому судовому процесі по підзахисному, який знаходиться під вартою. Плахотнюк просив перенести розгляд справи Тимошенко на інший день з урахуванням того, що 27, 28 і 29 липня він також буде зайнятий в інших судових процесах.

У свою чергу, представник прокуратури зазначив, що на судовому засіданні присутній один з двох захисників Тимошенко - Микола Сірий. В зв'язку із цим прокуратура вважає за необхідне продовжити слухання справи.

Адвокат Сірий відповів, що, враховуючи жорсткий ритм роботи по даній справі, між ним і Плахотнюком існує розподіл обов'язків. На вихідних Сірий працював з матеріалами справи і не мав можливості координувати свої дії з Плахотнюком.

Тимошенко, висловлюючись з даного питання, нагадала про те, що в п'ятницю перед тим, як суддя призначив розгляд справи на понеділок, 25 липня, Плахотнюк попередив про те, що в понеділок буде зайнятий в іншому судовому процесі.

Суддя Кірєєв на місці прийняв рішення залишити без задоволення клопотання адвоката Плахотнюка.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини