RU

Суд відмовив Тимошенко в допуску до справи Власенка

29.07.2011, 11:55

Суддя Печерського суду Києва Родіон Кірєєв відмовив Юлії Тимошенко в допуску до справи в якості громадського захисника Сергія Власенка. Таке рішення було прийняте суддею на місці.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Тимошенко зазначила, що інститут громадського захисника передбачений Кримінально-процесуальним кодексом, і для його допуску до справи необхідна тільки довіреність від громадської організації. Вона також нагадала про те, що Сергій Власенко - єдиний, хто найбільш повно ознайомлений з матеріалами кримінальної справи.

Крім цього, Тимошенко підкреслила, що Власенко ще не притягувався до справи як громадський захисник, і в такому статусі його від справи ніхто не відчужував.

В свою чергу, прокурор Олександр Нікитенко заявив, що клопотання не підлягає задоволенню, оскільки після "малої судової реформи" 2001 року законом від 21 червня 2001 року такий інститут був виключений.

Тимошенко заявила, що прокуратура в своєму намірі залишити її без захисту грубо ігнорує норми Кримінально-процесуального кодексу. Вона підкреслила, що в частині статей КПК громадський захисник досі наділений певними функціями в судовому процесі. Як приклад вона навела статті 300, 272, 287 і 289 КПК.

Суддя Кірєєв відмовив в задоволенні клопотання, пояснивши своє рішення тим, що як громадський захисник Тимошенко просить долучити до справи людину, яка була видалена з процесу.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини