RU

Суд відмовив Луценку у відведенні і допиті прокурора

29.09.2011, 17:27
Суд відмовив Луценку у відведенні і допиті прокурора - Фото
25f6fa9dc89540eea102b73437822c0a.jpg

Суд відмовив Луценку у відведенні і допиті прокурора

Суд у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка відмовив у відведенні і допиті прокурора Євгена Зінченка, якого Луценко запідозрив у фальсифікації матеріалів досудового слідства.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Сергій Вовк, оголошуючи рішення суду, зазначив, що питання відповідності або невідповідності дійсності свідчень на досудовому слідстві можна з'ясувати в ході подальшого допиту свідків.

Нагадаємо, Луценко вимагав відведення прокурора Євгена Зінченко та його допиту в якості свідка в зв'язку із заявами свідків про те, що їх показання викривлено в протоколі досудового слідства. Сьогодні після допиту в суді свідка Валерія Морецького екс-міністр зазначив, що це вже не перший свідок, який заявляє про невідповідність його слів тому, що записано в протоколі досудового слідства.

"Як я розумію, ми маємо справу із заявою про фальсифікації досудового слідства. У зв'язку із цим, а тим більше що протокол, який сфальсифіковано в ході досудового слідства, вівся в присутності прокурора Зінченка, я заявляю про відведення прокурора Зінченка і заявляю прохання про те, щоб заслухати його як свідка в цій справі", - сказав він.

Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини