RU

Суд відмовив Луценкові в захисті

20.06.2011, 14:30
Суд відмовив Луценкові в захисті - Фото
b0b22fa0a9669f4f434c8917fcd068d9.jpg

Суд відмовив Луценкові в захисті
Печерський суд Києва відхилив клопотання колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про залучення Геннадія Москаля до справи як захисника. Суд аргументував своє рішення тим, що захисником не може бути особа, яка була допитана як свідок, тому клопотання не підлягає задоволенню.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на це Луценко заявив: "Пане судде, у справі є перелік свідків. Там немає прізвища Москаля. Так чому він не може бути заявлений?". За його словами, законодавство дає змогу вибирати того захисника, якого він хоче.

Сам Москаль, який також присутній у залі, заявив, що не згодний з таким рішенням і що він, як і депутат Сергій Власенко у справі проти Юлії Тимошенко, має повне право бути захисником.

Після цього Луценко попросив суд задовольнити клопотання про перерву в судовому засіданні для того, щоб захист зміг повністю ознайомитися зі справою. "Якщо ви відмовили мені у праві мати захисником Москаля, дозвольте хоч би тим захисникам, які в мене є, нормально ознайомитися з матеріалами. Я прошу перерву до 20 липня", - сказав він.

У свою чергу, представники прокуратури виступили проти такого клопотання. За їхніми словами, суд фактично розглядав це клопотання на минулому засіданні 9 червня, коли оголосив перерву до сьогоднішнього дня. Тому, на їхню думку, порушувати це питання сьогодні недоцільно.

Порадившись на місці, суд прийняв рішення продовжити розгляд справи і відмовити Луценку в клопотанні.

Нагадаємо, раніше Луценко заявляв, що від того, яке рішення прийме суд у питанні залучення захисником народного депутата Москаля, буде залежати, як далі буде розвиватися суд.

Екс-міністру інкримінується заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групи осіб, перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків, і зловживання владою, вчинене співробітником правоохоронного органу. У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посту міністра оцінюють у 970 тис. грн.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>
Справа Луценка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини