Суд у справі Труханова закінчився зіткненнями: відео

Суд у справі Труханова закінчився зіткненнями: відео - Фото
17.01.2019, 18:06

Кілька противників мера Одеси вирішили заспівати йому колядки, привітавши таким чином з днем народження, це не сподобалося прихильникам Труханова

В Одесі судове засідання у справі мера міста Геннадія Труханова закінчилося зіткнення між його противниками і прихильниками. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, кілька супротивників Труханова вирішили заспівати мерові колядки, привітавши його таким чином з днем ​​народження. Мер покинув будівлю суду, але на його супротивників налетіли прихильники - "в основному літні жінки, які супроводжують політика на всіх судових засіданнях", розповіли журналісти.

Сьогодні в суді продовжили досліджувати докази, надані прокурорами САП.

Також прокурори зачитували документи, які знайшли під час обшуку в офісі колишнього народного депутата Олександра Дубового. Його дії були виділені в окреме кримінальне провадження.

27 грудня 2018 р Радіо Свобода заявило, що в Одесі їх кореспондента Михайла Штекеля штовхнув мер міста  Геннадій Труханов, а його охорона застосувала до нього фізичну силу. 2 січня 2019 р поліція відкрила кримінальну справу за фактом інциденту.