RU

Суд у справі Тимошенко відмовився запрошувати свідків захисту

28.07.2011, 14:39

Суддя Печерського суду Києва Родіон Кірєєв відмовився розглядати клопотання Юлії Тимошенко про залучення до справи свідків і експертів з боку захисту. Про це Тимошенко заявила сьогодні на брифінгу.

"Суддя Кірєєв сьогодні відмовився розглядати моє клопотання, в якому я прошу його залучити не тільки свідків обвинувачення, а зараз йде допит свідків обвинувачення незаконно, а залучити ще й свідків захисту. Він відмовив і не став розглядати моє клопотання про залучення свідків захисту. Він не став розглядати клопотання про залучення експертів з нашої сторони, про проведення експертиз. Він все відкинув вбік без розгляду", - сказала вона, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Тимошенко зазначила, що подібна поведінка судді свідчить про те, що його цілком і повністю підтримує президент.

Після того, як суддя відмовив Тимошенко в задоволенні клопотання про відведення прокурора Олександра Микитенка та про залучення захисників, Тимошенко заявила про те, що подано ще клопотання. Однак на цю репліку суддя Кірєєв не відреагував і перейшов до допиту свідків.

Нагадаємо, раніше сьогодні Тимошенко просила запросити в суд в якості свідків Ігоря Діденка, Олександра Турчинова та Петра Крупка.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини