RU

Суд скасував рішення ОАСК за позовом Портнова про перегляд опису Майдану в підручниках

20.04.2021, 17:35
Суд скасував рішення ОАСК за позовом Портнова про перегляд опису Майдану в підручниках - Фото
Андрій Портнов (скриншот)

Рішення Окружного адміністративного суду Києва зобов'язати Міністерство освіти і науки переглянути в підручниках історії опис подій Майдану скасовано. Про це повідомляє пресслужба Шостого апеляційного адміністративного суду Києва.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Суд прийняв рішення за позовом  Андрія Портнова  до Міносвіти 14 квітня 2021 року.

Рішення ОАСК від 21 січня 2021 року, за яким Міністерство освіти мало забезпечити перегляд підручників для 5 та 11 класів з історії України, що вийшли в 2018 і 2019 роках, скасовано. "У задоволенні позову в цій частині відмовлено", – повідомляє пресслужба суду.

Текст постанови поки відсутній в Єдиному держреєстрі судових рішень. Пресслужба суду стверджує, що його було відправлено до реєстру 15 квітня і буде опубліковано в порядку, визначеному законом.

Портнов стверджував, що описи подій 2013-2014 років у підручниках спотворюють інформацію. Як приклад він наводив твердження в підручнику, що 22 січня 2014 року снайпери "Беркута" застрелили на вулиці Грушевського п'ятьох активістів Євромайдану, оскільки обвинувальні вироки у цій справі відсутні.

  • 21 січня 2021-го ОАСК задовольнив позов Портнова і зобов'язав МОН переглянути підручники з історії в частині Майдану.
  • 17 квітня ЦПК заявив, що ШААС залишив чинним рішення ОАСК за позовом Портнова і зобов'язав МОН переглянути підручники.

Читайте також: "250 голосів є". Чи зможе Зеленський закрити "таємну кімнату" Вовка: останній раунд

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини