RU

Суд розглядає законність закриття справи проти Мельниченка

22.06.2011, 17:10
Суд розглядає законність закриття справи проти Мельниченка - Фото
1ab579aa8554b7903158c9b5d24aa98d.jpg

Суд розглядає законність закриття справи проти Мельниченка

Колишній майор Управління державної охорони Микола Мельниченко (на фото) став учасником судового процесу з оскарження постанови Генпрокуратури про закриття кримінальної справи проти нього. Відповідне рішення прийняв суддя у справі Родіон Киреєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні Печерський суд Києва почав розгляд справи за позовом адвокатів Леоніда Кучми. Вони оскаржать постанову Генеральної прокуратури від 1 березня 2005 року про закриття кримінальної справи щодо Мельниченка.

Після того, як суддя відкрив засідання Мельниченка, він висловив бажання стати учасником процесу. Суддя задовольнив це прохання, оскільки Мельниченко є зацікавленою особою. Суд також задовольнив клопотання Мельниченка про допущення до процесу своїх представників - Миколи Неділька і Павла Сичова.

Мельниченко також попросив суд надати йому для ознайомлення копію скарги адвокатів Кучми. Суд погодився з цим проханням і зробив півгодинну перерву в засіданні.

Сам Мельниченко, коментуючи причини подання скарги представниками Кучми, зазначив: "Причиною є те, що Леонід Данилович та інша банда зараз переживають через те, що настає їхня "година Ч", що їм доведеться відповідати за злочини, які вони скоїли. А доказовою базою є якраз мої записи". На його думку, Кучма хоче нівелювати роль записів і довести, що вони були зроблені незаконно.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини