RU

Суд рішенням про арешт Тимошенко завдав шкоди Україні, - Кравчук

08.08.2011, 16:16
Суд рішенням про арешт Тимошенко завдав шкоди Україні, - Кравчук - Фото
dd37b01fb7a7747c684b4e414dd60de3.jpg

Суд рішенням про арешт Тимошенко завдав шкоди Україні, - Кравчук
Рішення Печерського районного суду Києва про арешт екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко поставило під сумнів демократичні заяви влади. Про це написав в блозі на Українській правді перший президент України Леонід Кравчук (на фото).

"Суд - хотів він цього чи ні - поставив під сумнів демократичні заяви влади", - зазначив Кравчук.

"У багатьох людей дуже гостро постало питання, а чи не переходимо ми ту межу, за якою стирчать вуха вседозволеності замість закону, свавілля замість дотримання демократичних процедур", - додав перший президент.

Зі слів Кравчука, для арешту Тимошенко не було підстав, і це рішення не було юридично вмотивованим. "Грати не можуть затулити рота Тимошенко. До фізичних дій вона не вдасться. У цьому випадку є єдино можливий вихід. Суд приймає рішення про виготовлення для Тимошенко спеціальної маски, яка закрила б їй рота із силовим застосуванням. Суд, керуючись законодавством, не може бути упередженим і повинен створювати рівні умови і для обвинувачення, і для захисту. Тоді його будуть поважати, будуть йому довіряти", - зазначив він.

Кравчук вважає, що Печерський суд прийняв необгрунтоване, неадекватне ситуації, невиправдане політично рішення про арешт Тимошенко, чим завдав значної шкоди Україні.

"В історії України вже таке було. І ми знаємо наслідки. Ще досі оплакуємо мільйонні жертви. Це невтішні прогнози. На жаль, реалії також не менш невтішні", - зазначив перший президент України.

Також, на його думку, рішення Печерського суду, як і весь судовий процес над Тимошенко, загрожує політичній стабільності в Україні.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини